חילופי זוגות

מה זה חילופי זוגות (סווינג)?

חילופי זוגות (סווינג) הוא הסוג הנפוץ ביותר של זוגיות לא מונוגמית בהסכמה.
אנשים מגיעים לחילופי זוגות כשהם רוצים לגוון מינית אבל בדרך כלל לשמר את הרגשות והאהבה לבית. הם רוצים סקס והתרגשות אבל יחד עם הפרטנר שלהם.
מרבית הסווינגרים מתייחסים לסקס כאל חלק מתרבות הפנאי, כאל בילוי, כשיש רמות שונות של מעורבות: חלק צופים בלבד, אחרים רק "מתמזמזים", ויש את אלה שהולכים את כל הדרך כולל העדפות מיניות כאלו ואחרות.

בני הזוג מחפשים זוג נוסף יחד, בוחרים בו יחד וכולם צריכים למצוא חן בעיני כולם כדי שזה ימשיך הלאה. באופן הזה הסווינגרים מאפשרים לעצמם את הגיוון המיני, ועם זאת, הפעילות היא מאוד זוגית ומשותפת.

כשאתם ברחוב עצרו רגע והסתכלו סביבכם. הסווינגר זה השכן ממול, המורה של הילד שלכם בבית הספר, זו האישה המבוגרת שקונה חלב לידכם בסופר, והבחור הסקסי והצעיר שעמד לידך בפקק. זה יכול להיות כל אחד. יפה או מכוער, שמן או רזה, משכיל או לא, חכם או טיפש, צעיר או מבוגר, אשכנזי או מזרחי, יהודי או ערבי, חילוני או דתי. הם אנשים רגילים לחלוטין שעובדים לידכם במשרד. אבל אף אחד לא מדבר על זה.

יש בארץ כמה אתרים לחילופי זוגות חינמים ובתשלום שמפרסמים גם פרופילים וגם מסיבות. פשוט חפשו בגוגל "חילופי זוגות". אבל גם אם אתם סקרנים:

לעולם, אבל לעולם, אל תגררו לפעילות כזו את בן או בת הזוג נגד רצונם. אתם צריכים להגיע לשם כששניכם נלהבים וסקרנים. החוויה של מי שנגרר למקום כזה מתוך רצון לעשות את מה שבן הזוג רוצה לא תהיה כנראה רחוקה מחווית אונס.

כמה עצות למתחילים

תהליך מומלץ (אם כי כדאי לכל זוג למצוא לעצמו את הדרך כמובן):

  1. אל תפרסמו בשום אתר את תמונות הפנים שלכם (אלא אם כן זה בסדר מבחינתכם שיידעו שאתם סווינגרים).
  2. תסננו היטב לפי הפרופילים של האנשים. שימו לב שכולם מעוניינים באותו הדבר כדי שלא ייווצרו אי נעימויות.
  3. תתכתבו. תראו שהשיח נעים לכם ותוודאו שאתם באותו הראש.
  4. תחליפו תמונות פנים שלא ניתן לקשר לתמונות באתר כדי לראות אם האדם נראה לכם.
  5. אל תיפגשו אם לא דיברתם עם האנשים בסקייפ או אמצעי דומה אחר ולא וידאתם שלא מדובר במתחזים למיניהם, ואתם רואים שהאנרגיה שלהם נעימה לכם.
  6. לעולם אל תיפגשו ישר בצימר או בבית של אנשים שאתם לא מכירים. תפגשו לפני כן במקום נייטרלי וציבורי כמו פאב או בית קפה.
  7. אל "תזרמו" לעולם באותו היום. אתם רוצים להיות בטוחים שכולם באמת מצאו חן בעיני כולם ואין שום לחץ גלוי או סמוי על אף אחד להשתתף.
  8. בכל רגע נתון אם מישהו מרגיש אפילו קצת לא נוח תחתכו. אין "לא נעים לי".
  9. סקס בטוח בלבד!
  10. תהיו סבלניים. קחו את הזמן. לוקח זמן למצוא זוג. יש פה ארבעה אנשים שכולם צריכים למצוא חן בעיני כולם וזה אף פעם לא פשוט.

סווינגרית:

ההפתעה הראשונה היא באמת שפוגשים שם את כולם. המון המון אנשים, הולכים למסיבת פורים ויש שם מאות אנשים, נראה שכולם שם. ההפתעה השניה היא שאם מחפשים טיפה, פוגשים שם אנשים מדהימים. לרוב החברים שלנו יש דוקטורטים או לפחות תואר שני, אנשים נעימים, מצחיקים, רחבי אופקים, כמובן שומרים על עצמם ונראים טוב פיזית, מעל הממוצע.השכנים ממול (שיער לבן והכל) אבל עם ניצוץ בעיניים.

בסופו של דבר בשבילנו זה הוביל לחברויות מאוד מספקות. גם חיבור, גם סקס. משהו שכדאי להביא בחשבון – זה מאוד ממכר. זה כיף, זה ריגוש, זה מגביר את כל האש של הנישואים, את כמות הסקס בתוך הזוגיות בצורה דרמטית, את האיכות - זה ברור. זה כמו ליפול לתוך המנהרה של עליזה בארץ הפלאות ולהגיע לעולם אחר. ואז לא רוצים לחזור משם, ואם אחד מבני הזוג לא רוצה, זו בעיה. אז בעצם זה פותח סוגיות לא פשוטות בקשר, וכל מה שנשאר זה לעבוד עליהן יחד. לנו זה פתח את התקשורת בינינו לרמה אחרת. לומדים להבין אחד את השני, מה מדליק, מה פוגע ולמה. לומדים להסתכל לקנאה בעיניים, אם יש מזל לומדים ליהנות ממנה. זה כמו לחיות יותר."