גישור

אני מתמחה בעבודה עם זוגות "לא קונבנציונליים": זוגות שחיים ביחסים לא מונוגמיים מסוג כלשהו, זוגות 'מעורבים' כשאחד מבני הזוג רוצה לפתוח את המערכת והשני לא, שלישיות (טריאד), רביעיות(קוואד) וכד'. שמגיעים אלי כי אני מתמחה בדרכי חיים לא מונוגמיות.
כמו כן, מגיעים אלי לטיפול זוגות במערכות יחסים בדס"מיות, זוגות להט"בים, ובאופן כללי אנשים שמחפשים מרחב בטוח ולא שיפוטי ומישהו שיוכל לראות את שניהם (או יותר) בעיניים טובות, לחפש איתם יחד את המניעים העמוקים שלהם ואת הדרך לחיבור אמפתי אוהב.
טיפול זוגי לרוב מתבצע על פי שיטת תקשורת מקרבת של מרשל רוזנברג. תקשורת מקרבת מאפשרת לנו ללמוד לתקשר באמת, דרך הלב, ברמה עמוקה ואותנטית עם בני זוג, ילדים, בוסים, חברים ועוד. למעשה זו שפה חדשה שמחברת אותנו לעצמנו ולמניעים העמוקים שלנו ומאפשרת לנו לתקשר את הרגשות והצרכים שלנו החוצה בצורה יעילה, שהאחר יוכל לשמוע ולהתחבר לבני הזוג שלנו בצורה אמפתית בלי לוותר על עצמנו ומה שמהותי לנו. כשאני רואה שעולה עניין מהותי שקשור לאחד מבני הזוג אני בודקת איתו אפשרות לטיפול קצר מועד פרטני במקביל. מערכת יחסים היא מפגש של שני אנשים ולכן אם אחד מהם סובל מטראומות או חוויות עבר שמשפיעות על התנהלות שלו עם בני אדם קרובים, שינוי ברמת הפרט יוביל גם לשינוי בזוגיות. בטיפול הפרטני לרוב אעבוד בשיטות NLP והעבודה של ביירון קייטי שמאפשרות שינוי מהותי בזמן קצר יחסית.
אני מזמינה אתכם לעשות שינוי חיובי במערכת היחסים שלכם. להבין אחד את השני לעומק, להתחבר ולמצוא פתרונות שייקחו בחשבון את כל המעורבים בה ויתנו להם מענה.


לימודים

  • תקשורת מקרבת: קורס גישור ואימון "המצפן", ארנינה קשתן מרכז מיתרים. קורס גישור מתקדם ארנינה קשתן מרכז מיתרים. קורס גישור בשיטת תקשורת מקרבת, יורם מוסינזון, הולנד.
  • NLP: קורס הפרקטישיונר וקורס ההיפנוקאוצ'ינג אצל יוסי קדמי.
    קורסים בדמיון מודרך, קורס מאסטר NLP וקורס טיפול בטראומה פוביה ואבל ואובדן בבית הספר NLP+.
    תראפיית קו הזמן (TLT) אצל פול וג'וזף קלו מאנגליה.
  • ביירון קייטי: שיטת העבודה של ביירון קייטי אצל ביירון קייטי עצמה בגרמניה.

המלצות