אימון

מרבית האנשים שבאים אלי לטיפול אישי מגיעים אלי לטפל בקנאה, פחדים וחרדות, טראומות עבר וניסיונות להבין את עצמם יותר לעומק, מה עוצר אותם, מה מניע אותם ואיך אפשר לשפר את חייהם. האנשים שבאים אלי עוברים תהליכים מובנים שמאפשרים להם למצוא את התשובות שנכונות להם לבד ואני נותנת להם כלים שיאפשרו להם להמשיך ולעשות את זה בסופו של דבר בבית. המטרה שלי היא לא לייצר תלות בטיפול אלא לאפשר לאנשים להתחבר למשאבים ולכוחות שלהם, להשאיר את הטראומות והאמונות המגבילות מאחור על מנת שיוכלו להתקדם הלאה.

אני עובדת בשילוב ייחודי של כמה שיטות:

 • NLP ודמיון מודרך, זו שיטה נפלאה ומהירה לעבודה על מגוון נושאים כגון חרדות, טראומות, קנאה, פוביות, אמונות מגבילות, עיבוד של אבל מתמשך ועוד. במקביל, השיטה מאפשרת קביעת ייעדים מטרות בצורה יעילה ומדויקת תוך חיבור למשאבים ולעוצמות שבנו.
 • "העבודה" של ביירון קייטי, מאפשרת להטיל ספק באמונות שתמיד האמנו שהן אמת לאמיתה ופותחת דרך ייחודית להתחבר למי שאנחנו ולאמת הפנימית שלנו.
 • תקשורת מקרבת מבית מדרשו של מרשל רוזנברג, מאפשרת לנו ללמוד לתקשר באמת, דרך הלב, ברמה עמוקה ואותנטית עם בני זוג, ילדים, בוסים, חברים ועוד. למעשה זו שפה חדשה שמחברת אותנו לעצמנו ולמניעים העמוקים שלנו ומאפשרת לנו לתקשר את הרגשות והצרכים שלנו החוצה בצורה יעילה ולהתחבר לאחרים בצורה אמפתית. אני מזמינה אתכם ליצור שינוי חיובי בחיים ואני כאן ללוות אתכם ולהנחות אתכם בתהליך.

  לימודים

 • NLP: קורס פרקטישיונר וקורס היפנוקאוצ'ינג אצל יוסי קדמי.
  קורסים בדמיון מודרך, קורס מאסטר NLP וקורס טיפול בטראומה פוביה ואבל ואובדן בבית הספר NLP+.
  תראפיית קו הזמן (TLT) אצל פול וג'וזף קלו מאנגליה.
 • ביירון קייטי: שיטת העבודה של ביירון קייטי אצל ביירון קייטי עצמה בגרמניה.
 • תקשורת מקרבת: קורס גישור ואימון "המצפן", ארנינה קשתן מרכז מיתרים. קורס גישור מתקדם ארנינה קשתן מרכז מיתרים. קורס גישור בשיטת תקשורת מקרבת, יורם מוסינזון, הולנד.

המלצות